nazwa
Wybierz Kategorię
Wpisz słowo
Newsy X
Data dodania : 2009-02-05
UFFFFF I JUŻ PO PRZENOSINACH
Takkk jak to powiadają hi hi STRACH MA WIELKIE OCZY :) :) przenosiny strony www z bazą danych było dla mnie czymś nowym :) :) ale jak widać WSZYSCY ŻYJĄ hi hi hi.
Oczywiście nie obyło się bez OFIAR :( :( niestety wszystkie "OGONKI" (polskie kodowanie) szlag trafił :) :) aleeee dzięki MOJEJ KOLEŻANCE ANI.... &.... SKYPE w dużym zakresie dokonałem korekty ogonków, pozostały jeszcze takie miejsca na które niestety nie mam wpływu m.innymi księga gości i komentarze (jedynie mogę je wykasować).
UWAGA
Namawiam wszystkich do czytania regulaminów wszelakich, jest to oczywiście nudne ale po moim doświadczeniu z serwerem YOYO.PL to chyba należy to robić by ominąć pewne "niespodzianki" :) :)
Jeżeli ktoś będzie planował "postawić" galerię fotografii na serwerze yoyo.pl to musi wiedzieć, że administrator założył ograniczenie transferu danych w prot. FTP na katalogach "cięższych" niż 2MB !!! co to oznacza ??? to oznacza, że katalog który ma więcej niż ok. 7 fotografii o "wadze" ~ 200/300 KB jest katalogiem widmo, nie można zrobić kopii zapasowej strony (na wypadek awarii) klient FTP nie widzi zawartości tego katalogu. To można porównać np. do banku gdzie wpłacasz własne pieniadze i nie można z niego nic wypłacić a fotografia to jest nasze dobro, nasza praca.
Nie znam intencji YOYO.PL i pewnie już mnie to nie interesuje, dzięki DRUCIKOWI odzyskałem to co moje i wykupiłem miejsce na płatnym serwerze gdzie nie ma tak idiotycznych zasad, ograniczeń.
Pozdrowionka Robert Dziuba.

Wszystkie prezentowane zdjęcia są moją własnością. Jeśli pragną PAŃSTWO wykorzystać moje zdjęcia, niekomercyjnie do własnej publikacji, proszę o napisanie e-maila. Z przyjemnością udzielę Państwu licencji.
© Robert Dziuba 2009
Powered by IMGallery © Dariusz Niemiec, modyfikacje Adassko.